Eladó ingatlanok Magyarország
68297 találat

Részletes keresés
Taksony

59 500 000 Ft

Kalkulált € ár: 165 278 €
991 667 Ft/m2
Alapterület: 60.00m2
Telekterület: 617m2
Szobaszám: 3
Emelet: nincs megadva
Debrecen Víztorony utca

59 500 000 Ft

Kalkulált € ár: 165 278 €
1 144 231 Ft/m2
Alapterület: 52.00m2
Telekterület: 0m2
Szobaszám: 2
Emelet: földszint
Hajdúsámson

87 900 000 Ft

Kalkulált € ár: 244 167 €
829 245 Ft/m2
Alapterület: 106.00m2
Telekterület: 2212m2
Szobaszám: 3
Emelet: nincs megadva
Szentendre

224 900 000 Ft

Kalkulált € ár: 624 722 €
↓ Árváltozás! 244 990 000 Ft
458 980 Ft/m2
Alapterület: 490.00m2
Telekterület: 1837m2
Szobaszám: 9
Emelet: nincs megadva
Leányfalu

77 900 000 Ft

Kalkulált € ár: 216 389 €
585 714 Ft/m2
Alapterület: 133.00m2
Telekterület: 683m2
Szobaszám: 4
Emelet: nincs megadva
Solymár

148 900 000 Ft

Kalkulált € ár: 413 611 €
850 857 Ft/m2
Alapterület: 175.00m2
Telekterület: 742m2
Szobaszám: 4
Emelet: nincs megadva
Tarján

3 500 000 Ft

Kalkulált € ár: 9 722 €
2 717 Ft/m2
Alapterület: 0.00m2
Telekterület: 1288m2
Szobaszám: 0
Emelet: nincs megadva
Rád

156 000 000 Ft

Kalkulált € ár: 433 333 €
↓ Árváltozás! 159 900 000 Ft
917 647 Ft/m2
Alapterület: 170.00m2
Telekterület: 700m2
Szobaszám: 4
Emelet: nincs megadva
Vecsés

71 500 000 Ft

Kalkulált € ár: 198 611 €
752 632 Ft/m2
Alapterület: 95.00m2
Telekterület: 877m2
Szobaszám: 2
Emelet: nincs megadva
Nyíregyháza

16 900 000 Ft

Kalkulált € ár: 46 944 €
3 753 Ft/m2
Alapterület: 0.00m2
Telekterület: 4503m2
Szobaszám: 0
Emelet: nincs megadva
icon

Értesítés a hasonló új hirdetésekről!

Nyíregyháza

12 900 000 Ft

Kalkulált € ár: 35 833 €
↓ Árváltozás! 15 900 000 Ft
10 750 Ft/m2
Alapterület: 0.00m2
Telekterület: 1200m2
Szobaszám: 0
Emelet: nincs megadva
Szombathely

75 900 000 Ft

Kalkulált € ár: 210 833 €
↑ Árváltozás! 70 900 000 Ft
973 077 Ft/m2
Alapterület: 78.00m2
Telekterület: 0m2
Szobaszám: 1
Emelet: földszint
Szombathely

75 900 000 Ft

Kalkulált € ár: 210 833 €
↑ Árváltozás! 70 900 000 Ft
973 077 Ft/m2
Alapterület: 78.00m2
Telekterület: 480m2
Szobaszám: 1
Emelet: nincs megadva
Makó Csokonai utca 9/C

84 999 000 Ft

Kalkulált € ár: 236 108 €
326 919 Ft/m2
Alapterület: 260.00m2
Telekterület: 420m2
Szobaszám: 4
Emelet: nincs megadva
Krk

249 000 €

Kalkulált Ft ár: 89 640 000 Ft
4 293 €/m2
Alapterület: 58.00m2
Telekterület: 0m2
Szobaszám: 2
Emelet: nincs megadva
Opatija

530 000 €

Kalkulált Ft ár: 190 800 000 Ft
4 690 €/m2
Alapterület: 113.00m2
Telekterület: 0m2
Szobaszám: 2
Emelet: nincs megadva
Split

675 000 €

Kalkulált Ft ár: 243 000 000 Ft
2 328 €/m2
Alapterület: 290.00m2
Telekterület: 430m2
Szobaszám: 8
Emelet: nincs megadva
Trogir

1 800 000 €

Kalkulált Ft ár: 648 000 000 Ft
293 €/m2
Alapterület: 0.00m2
Telekterület: 6150m2
Szobaszám: 0
Emelet: nincs megadva
Zadar

890 000 €

Kalkulált Ft ár: 320 400 000 Ft
4 541 €/m2
Alapterület: 196.00m2
Telekterület: 530m2
Szobaszám: 3
Emelet: nincs megadva
Split

250 000 €

Kalkulált Ft ár: 90 000 000 Ft
4 717 €/m2
Alapterület: 53.00m2
Telekterület: 0m2
Szobaszám: 1
Emelet: nincs megadva

Találatok száma: 68297

  • 19
  • 20
  • 21
  • 22
  • 23
  • 24
  • 25
  • 26
  • 27
  • 28
  • 29